Hızlı İletişim

Adres
Gaziler Cad. No: 478/ AG Yenişehir İş Merkezi / İZMİR

Telefon
0(232) 250 01 56
0554 584 20 84

E-Posta
info@aritici.com

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Demir, çelik Sanayi sektörü çok yakından tanıdığımız sektördür.  HİJYEN VE KALİTELİ SU  ile yakın ilişkisi olan bir sektördür.  Demir, çelik Sanayi sektörü Ağır sanayinin en önemli yapı taşlarından birisidir.

            Birçok sektöre girdi sağladığı için sanayinin lokomotif sektörü niteliğini taşımaktadır. İnşaattan otomotive, savunmadan elektroniğe kadar bir çok sektörün üretimi demir-çelik sektörüne bağlıdır ve bu nedenle de stratejik özellikler taşımaktadır.

             Demir çelik sektörü çok gelişmiş ve çeşitlenmiş alt sektörlere sahiptir. Uzun hadde ürünleri, yassı hadde ürünleri ve borular, vasıflı çelik ürünleri, dövme ve döküm sanayi ve ferro alaşımlar alt sektörler arasında sayılmaktadır.

            Bütün sektör gruplarını kaliteli sunumlarla  buluşturan Demir, çelik Sanayi sektörü için çalışmanın en önemli noktası makina parkurlarının korunması ve soğutma suyunun  HİJYEN VE KALİTELİ SU  olmasıdır.

            Fabrikalar "ARITICI" Firmamızla işbirliği yaparak sektörlere  sundukları ürünlerinin sorunsuz ve sürekli kabul görmesi ve aynı zamanda su ile çalışan makina parkurlarının korunması için ciddi çalışmalar yapmaktadırlar.

            Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.        

            Bu yapılan çalışmalar sonucunda üretici firmalar uygun su raporları ile birlikte kalite belgeleri alarak hem Ulusal hem de Uluslararası alanda başarılı çalışmalarını taçlandırmaktadırlar.

          TÜM DEMİR ÇELİK SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLMASI DİLEĞİMİZDİR.

Sektöre Ait Ürünler