Sektörler

Turizm Sektörü

Turizm Sektörü

Gıda Sektörü

Gıda Sektörü

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

Eğitim Sektörü

Eğitim Sektörü

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Matbaa Teknolojileri Sektörü

Matbaa Teknolojileri Sektörü

Sağlık ve İlaç Sektörü

Sağlık ve İlaç Sektörü

Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Tekstil ve Deri Sanayii Sektörü

Tekstil ve Deri Sanayii Sektörü

Enerji Sektörü

Enerji Sektörü

Kimya ve Maden Sektörü

Kimya ve Maden Sektörü

Kozmetik Sanayii Sektörü

Kozmetik Sanayii Sektörü

Gıda Sektörü

Gıda denilince aklımıza hijyen, kalite, istikrar ve en önemlisi sağlık gelmektedir.  Gıda denilince aklımıza vücudumuza isteyerek aldığımız görsel şölen sunan tabaklar gelir.

Gıdayı gıda yapan içinde kullanılan etkin malzemelerdir. Bu malzemelerin başında, sonunda her yerinde HİJYEN VE KALİTELİ SU vardır.

Küçük bir esnaf lokantasında, mahallenin pastanesinde, rüyalarımızı süsleyen restoranda, deniz kıyısında keyif aldığımız bir otelde yada mavi yolculukta bir teknede KALİTELİ VE HİJYEN SU  önemlidir.

Her şeyden önce gıdayı üreten fabrikalar KALİTELİ VE HİJYEN SUYU kullanmak zorundadırlar. Fabrikalar "ARITICI" Firmamızla işbirliği yaparak topluma sundukları gıda ürünlerinin sorunsuz, sürekli tüketilmesi ve makina parkurlarının korunması için ciddi çalışmalar yapmaktadırlar.

 Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.        

"ARITICI" Firmamız ile Meyve su fabrikaları, Maden suyu şişeleme tesisleri, Yemek fabrikaları, Alkollü ve Alkolsüz İçecek fabrikaları, Bisküvi ve Çikolata fabrikaları, Konserve fabrikaları, Süt ve Süt ürünleri mandıra ve Fabrikaları, Balık yemi üretimi ve Balık işleyen  Fabrikalar, Beyaz ve kırmızı et işleyen Fabrikalar, Tarım ürünleri işleyen ve seracılık yapan işletmeler,  Tatlı ve Börek imalatı yapan Tesisler ve benzer diğer sektörler  KALİTELİ VE HİJYEN SU  için planlı ve sürekli  çalışmalar yapmaktadırlar.

 Bu yapılan çalışmalar sonucunda üretici firmalar uygun su raporları ile birlikte kalite belgeleri alarak hem Ulusal hem de Uluslararası alanda başarılı çalışmalarını taçlandırmaktadırlar.

"ARITICI" Firması olarak  Gastronomi Turizmine destek vermeye karar verdik. Bu çalışmalarımızı İZMİR Gastronomi Turizm Derneği  şubesi olarak işbirliği yaptığımız  firmalarla paylaşmak istiyoruz.

TÜM GIDA ÜRETİCİLERİMİZ İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLMASI DİLEĞİMİZDİR.

GIDA ÜRETİCİLERİMİZDEN BAZILARI

 DİMES MEYVE SULARI, BORTAR YEMEK, ECEM KALORİ TATLI VE BÖREK ÜRETİCİSİ

ELMAS BUZ FABRİKASI, CALMİO SÜT ÜRÜNLERİ FABRİKASI.

Referanslar