Hızlı İletişim

Adres
Gaziler Cad. No: 478/ AG Yenişehir İş Merkezi / İZMİR

Telefon
0(232) 250 01 56
0554 584 20 84

E-Posta
info@aritici.com

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

İnşaat sektörü yaşam alanlarımız için en önemli sektörlerimizden biridir. Bu sektör  yaşam kalitemizin korunması, ulusal gelişmişlik ve uluslar arası çevre entegrasyonu simgeler. 

            İnşaatın ilk oluşumunda çimento üretimi ve beton santralleri öne çıkmaktadır. Bu fabrikalarda "KALİTELİ VE HİJYEN SU" ; enerji üretim sahası ve üretimde kullanılan mekanik parkurun verimli ve ekonomik çalışması ile ilişkilidir.

            İnşaat sektörü küçük bir aile için özel yaşam alanlarının imalatından büyük bir şehrin toplumuna hizmet etmektedir. İş dünyası içinde aynı şeyler geçerlidir. Küçük bir dükkandan büyük organize sanayi sahalarını yine inşaat sektörü ortaya koymaktadır. Yine aynı şekilde toplumun ortak alanlarını temsil eden Adliye sarayları, Ceza evleri, Askeri tesisler, Belediye tesisleri ve bu işlere benzer alanlarda sektör kendini göstermektedir.

            Günümüzde temiz su kaynakları yetersiz olduğu için yeni inşaat sahalarına teknolojik arıtma sistemleri girmiştir. Gerek şebeke suyunun iyileştirme çalışmaları, gerekse kuyu(artezyen) suyu gibi kontrolsüz suyun iyileştirme çalışmaları günümüzün vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Atık su arıtma tesisleri, Gri su arıtma sistemleri, Kullanma suyu arıtma sistemleri ve İçme suyu arıtma sistemleri ve benzer ürünler "KALİTELİ VE HİJYEN SU" için gerekli arıtma sistemleridir.    

            Müteahhit firmalar;  "ARITICI" Firmamızla işbirliği yaparak   teknolojik akıllı yapılarını  topluma  sorunsuz yaşam alanları haline gelmesi için "KALİTELİ VE HİJYEN SU"  ile  tanıştırmaktadırlar. 

            Müteahhit firmalar  yaptıkları binalarda merkezi ısıtma sistemlerini,  su tesisat hatlarını,kalorifer peteklerini, duş kabinlerini, su armatürlerini, güneş enerji sistemlerini, araç yıkama, bahçe sulama sistemlerini "KALİTELİ VE HİJYEN SU"  ile sunarak taşınmaz  binalarının ekonomik kalitesini artırdıkları gibi taşınmaz sahiplerinin de özel yaşam alanları ile ilgili  rahatlığı maksimum seviyeye çıkarmışlardır.

            Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, çay makinesi ve benzer ürünlerin  korunması için ciddi çalışmalar yapmaktadırlar.

            Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.

         TÜM İNŞAAT SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLMASI DİLEĞİMİZDİR.

Sektöre Ait Ürünler