Sektörler

Turizm Sektörü

Turizm Sektörü

Gıda Sektörü

Gıda Sektörü

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektörü

Eğitim Sektörü

Eğitim Sektörü

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Demir,Çelik Sanayii Sektörü

Matbaa Teknolojileri Sektörü

Matbaa Teknolojileri Sektörü

Sağlık ve İlaç Sektörü

Sağlık ve İlaç Sektörü

Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Tarım ve Hayvancılık Sektörü

Tekstil ve Deri Sanayii Sektörü

Tekstil ve Deri Sanayii Sektörü

Enerji Sektörü

Enerji Sektörü

Kimya ve Maden Sektörü

Kimya ve Maden Sektörü

Kozmetik Sanayii Sektörü

Kozmetik Sanayii Sektörü

Kimya ve Maden Sektörü

Bu  sektör grupları bütün sektörlere hizmet veren bir sektörlerdir. "KALİTELİ VE HİJYEN SU"  kimyanın ana omurgasıdır.

          Kimya endüstrisi sanayinin çeşitli alanlarında üretilen malzemeler için kaynak sağlayan bir sektördür. Kullanmış olduğumuz malzemelerin çoğu kimya endüstrisi ile oluşturulmuştur. Birçok sektör için ihtiyaç duyulan ham maddelerin karşılandığı alana Kimya Endüstrisi denir. 

         Teknoloji, Ar-Ge ve inovasyonla iç içe yaşayan kimya sanayi, birçok endüstri kolunun tedarikçi konumunda, sermaye yoğun bir sektördür. Ülkelerin gelişmişlik göstergelerinden biri olarak kabul edilen bu sektör; tüketici malları (parfüm, kozmetik, sabun, deterjan), temel kimyasallar (petrokimyasallar, plastik, sentetik kauçuk, suni elyaf, endüstriyel gazlar, gübre), özel kimyasallar (boya, mürekkep, tarım ilaçları) ve ilaç gibi alt kategorileriyle geniş bir yelpaze oluşturuyor.

Sektörde yaklaşık 2 bin 500 ürün üretiliyor. Kimya sanayi; temel kimyasallar, tüketici ürünleri, ilaç, özel&fine kimyasallar olmak üzere farklı alt gruplar şeklinde kategorize ediliyor. Petrokimyasallar, plastik, sentetik kauçuk, suni elyaf, endüstriyel gazlar ve gübreden oluşan 'temel kimyasallar' alt sektörü kimya sanayinin neredeyse yüzde 40'ını oluşturuyor. Parfüm, kozmetik, sabun ve deterjandan oluşan 'tüketici ürünleri'nin ise Kimya Sektörü içerisindeki payı yüzde 12 düzeyinde. Boya ve mürekkep, tarım ilaçları gibi kategorilerden oluşan 'Özel&Fine kimyasallar' ise kimya sanayinin yüzde 25'ini kapsıyor.

– Plastik Sanayii – İlaç Sanayii – Boya Sanayii – Petrokimya – Metal Sanayii – Tekstil Sanayii

– Seramik Sanayii – Çimento Sanayii – Deri Sanayii – Deterjan ve Sabun Sanayii – Gıda Sanayii

– Kozmetik Sanayii – Cam Sanayii – Ambalaj ve Kağıt Sanayii 

          Yerleşkenin yaşam kalitelisini artırmak için ; sıcak su  kazan dairesinde, soğuk  su tesisat hatlarında, soğutmak için soğutma kulelerinde, klima santrallerinde, havuz makine dairelerinde, çamaşırhanelerinde, mutfaklarında  "KALİTELİ VE HİJYEN SU"  kullanılmalıdır.

          Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, kuyu veya deniz suyu reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.

             Bu yapılan çalışmalar sonucunda turizm grup  yöneticileri uygun su raporları ile birlikte kalite belgeleri alarak hem Ulusal hem de Uluslararası alanda başarılı çalışmalarını taçlandırmaktadırlar.

            TÜM KİMYA VE MADEN  SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLMASI DİLEĞİMİZDİR.

Referanslar