Hızlı İletişim

Adres
Gaziler Cad. No: 478/ AG Yenişehir İş Merkezi / İZMİR

Telefon
0(232) 250 01 56
0554 584 20 84

E-Posta
info@aritici.com

Turizm Sektörü

Turizm Sektörü

Yurt içi ve yurt dışı her türlü faaliyetler göstererek,  bütün dünya insanlarını bildikleri veya bilmedikleri yerlere yönlendiren, gittikleri yerde geçici kaliteli yaşam imkanları sunan en özel sektördür. Bu sunulan olanakların içinde en önemlisi kullanıma sundukları "KALİTELİ VE HİJYEN SU"   'dır.

            Otel, pansiyon, butik otel, yıldız değerli oteller, tatil köyleri, çadır veya kamp alanları Sektör temsilcilerinin yerleşkelerini temsil eder. Bu yerleşkelerin  KALİTELİ VE HİJYEN SU"   ihtiyacı ve tüketimi Dünya Sağlık Örgütünün verilerine göre sağlıklı yaşayan bir kişi için  250 lt/gün olarak belirtilmiştir.

            Bir yerleşkede banyoda, havuz başındaki duşta, sabah kahvaltısında, öğle ve akşam yemeklerinde bir insan için KALİTELİ VE HİJYEN SU"   nasıl en temel ihtiyaç maddesi ise, aynı yerleşkede kullandıkları binanın da en birinci maddesi yine sudur.

            Yerleşkenin yaşam kalitelisini artırmak için ; sıcak su  kazan dairesinde, soğuk  su tesisat hatlarında, soğutmak için soğutma kulelerinde, klima santrallerinde, havuz makine dairelerinde, çamaşırhanelerinde, mutfaklarında  "KALİTELİ VE HİJYEN SU"  kullanılmalıdır.

            Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, kuyu veya deniz suyu reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.

             Bu yapılan çalışmalar sonucunda turizm grup  yöneticileri uygun su raporları ile birlikte kalite belgeleri alarak hem Ulusal hem de Uluslararası alanda başarılı çalışmalarını taçlandırmaktadırlar.

         TÜM TURİZM SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLMASI DİLEĞİMİZDİR.

Sektöre Ait Ürünler