Osmowater's Evye İşletme Tipi Arıtma Sistemleri

Osmowater's Evye İşletme Tipi  Arıtma Sistemleri
Osmowater's tüm su ihtiyaçlarınıza, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler üretir

SU ARITMA SERVİS BAKIM ONARIM

Su arıtma işlemini verimli olarak gerçeklestirmeye devam etmesi için filtre degişimlerinin yapılması ve cihaz filtre değişim zamanı takibinin tarafımızdan hatırlatma sağlanması 

7/24 arıza müdahale sistemi

Tüm filtre - cihaz üzerindeki yedek parça tedariği ve değişimi 

TERS OSMOZ SU ARITMA SİSTEMLERİ;

İçme suyunuzun kalitesini, görünümünü, tadını ve kokusunu olumsuz etkileyen serbest klor, organik madde ve diğer kirleticiler bazı şebeke ve kuyu sularında yoğun olarak bulunmaktadır. OSMOWATERS evsel arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile size lezzetli, berrak, kokusuz ve sağlıklı içme suyu sağlar.

YUMUŞATMA SİSTEMLERİ;

Sert su kullanımı sonucunda ev ya da işletmelerinizde birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yumuşatma sistemleri, kullandığınız cihazları kireçli suyun zararlarına karşı korurken ayrıca genel  boru hatlarınızda kirecin sebep olduğu daralmaları, tıkanmaları, delinmeleri ve aşınmaları engeller. Yumuşak su, çamaşır ve bulaşık makinelerindeki deterjan kullanımınızı azaltır. Banyo sırasında az miktarda şampuan ile daha çok köpük ve kolay hijyen sağlarsınız. Yumuşak su teninizde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm ve sağlıklı bir his verir. OSMOWATERS yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuz arttırırken çevreye duyarlı ve ekonomik çözümler elde edersiniz.