Hızlı İletişim

Adres
Gaziler Cad. No: 478/ AG Yenişehir İş Merkezi / İZMİR

Telefon
0(232) 250 01 56
0554 584 20 84

E-Posta
info@aritici.com

Kurumsal

“ARITICI” şirketi 1986 yılında,endüstrinin tüm alanlarında su ile ilgili çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.Arıtma ve filtrasyon konularında uzman mühendis ve tecrübeli teknik kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı projelerde imalat, proje, mühendislik, dizayn,taahhüt, toptan ve perakende satış,yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı özel projeler üreten şirketimiz,evsel ve endüstriyel reverse osmos sistemleri,deniz suyu reverse osmos sistemleri,ultra filtrasyon,degazör,kum ve aktif karbon filtrasyon sistemleri,yumuşatma sistemleri,dezekfeksiyon sistemleri,atık su tesis kurulumu, ozonlama sistemleri imalatı, kurulumu, işletilmesi, bakım onarım ve kontrol hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca tüm arıtma sistemlerinin kullanılacak kimyasal ürünlerin temini ve sarf malzeme tedariği stoklu olarak şirketimizce karşılanmaktadır.

Endüstrinin gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz yine firmamız tarafından eğitim verilerek  seçilen yetkili Arıtıcı bayilerimiz tarafından hizmete sunulmaktadır. Çalışanlarımız için tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek düzenli olarak eğitim almaları sağlanmaktadır. Satış hizmeti dışında satış sonrası teknik servislerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.