Kurumsal

ARITICI” şirketi 1986 yılında, endüstrinin tüm alanlarında su ile ilgili çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Arıtma ve filtrasyon konularında uzman mühendis ve tecrübeli teknik kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı projelerde imalat, proje, mühendislik, dizayn, taahhüt, toptan ve perakende satış, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı özel projeler üreten Şirketimiz, evsel ve endüstriyel reverse osmos (Ters ozmos)sistemleri, deniz suyu reverse osmos(Ters ozmos) sistemleri,ultra filtrasyon, degazör, kum ve aktif karbon filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri, atık su tesis kurulumu, ozonlama sistemleri imalatı, kurulumu, işletilmesi, bakım onarım ve kontrol hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca tüm arıtma sistemlerinin kullanılacak kimyasal ürünlerin temini ve sarf malzeme tedariği stoklu olarak şirketimizce karşılanmaktadır.

Ayrıca Şirketimiz kaliteli ve ucuz evsel su arıtma sistemleri imalatı, kurulumu, işletilmesi, bakım onarım ve kontrol hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Endüstrinin gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan ürünlerimiz yine firmamız tarafından eğitim verilerek  seçilen yetkili Arıtıcı bayilerimiz tarafından hizmete sunulmaktadır. Çalışanlarımız için tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek düzenli olarak eğitim almaları sağlanmaktadır. Satış hizmeti dışında satış sonrası teknik servislerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.

 

Misyonumuz

Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübeyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyümeyi amaçlayan takım ruhumuzu oluşturmaktadır. Pazarlamaya ve yeni ürün geliştirmeye verdiğimiz önem, Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve farklı endüstri sektörlerinin beklentilerini karşılamak en önemli hedefimizdir. Bunları gerçekleştirirken çevreye ve topluma saygı gösterir, çalışanlarımızın kişisel gelişimini, yetkinliğini ve mutluluğunu ön planda tutarız.

Vizyonumuz

Filtrasyon ve Arıtma alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

Teknik Kadro

Ahmet Kiraz

Ahmet Kiraz

Genel Müdür
Gülşah Gezer

Gülşah Gezer

Çevre Mühendisi 0554 584 20 85
Meltem Hazman

Meltem Hazman

Muhasebe 0554 584 20 84
H. Ali Akdemir

H. Ali Akdemir

Teknik Ekip 0554 584 16 07
Satı Özcan

Satı Özcan

Servis Departmanı 0555 800 62 41
Ecem Çoban

Ecem Çoban

İnşaat Mühendisi 0541 800 62 43

Sertifikalar

İSO 9001
İSO 9001
İSO 10002
İSO 10002
Osmowater's Tescil Belgesi
Osmowater's Tescil Belgesi